Život,Smrt a stáří =(

11. července 2010 v 21:38 | -WeUn- |  Jak to vidím *JÁ*
Napsala jsem, kratičkou úvahu, zase jsem  se mohla kousek vypsat z mého dumání a zmíh starostech, jelikož jsem křesťan a věřím v Boha, tak je to spojito s ním. Pro ty, kteří to chtějí číst, ať si to přečtou budu ráda, hlavně, když napíšete vlastní názor =)


Vím, že tu bylo téma týdne Smrt, ale poslední dobou mám nějakou blbou náladu a začala jsem o těhle věcech dost přemýšlet a vyšlo z toho jediná věta: Bojím se toho a to toálně! Roky strašně plynou a neš se nadějete už jste staří sotva si zpomínáte na to, co jste dělali před 5 minutama. Osoby, které milujete už tu dávno svámi nebudou. Život skončí a co bude dál ? Nikdo neví, co když to bude nic, občas nějaká ta zabloudilá duše tu na zemi pobude, ale co ostatní ? Přijdemi, že za těch cca.. 70 let nestihnu to co bych chtěla, že si živo neužiju, nezanechám tu po sobě žádnou zpomínky, neuskutečním si svůj sen ani nikomu jinýmu, nepomůžu těm, kteří to potřebují a kteří si to zaslouží. Moje doměnka je, že život smysl má, je to vlastně taková hra, každá moucha, každé zrnko prachu a každý člověk, ať už zlý či totálně hodný ("svatý") člověk tu pro něco je. Každý na zemi je pro něco určen, je tu pro "něco", je příčina nějakého dění (to jsou nejspíše ty zlí lidé), kdyby tam nebyli, bylo by to jinak  a zaléží jen na tom, jestli si to člověk uvědomí a začne s tím něco dělat, proto bůh (tohle slovo jsem dám, jelikož v něho věřím a myslím si, že to nějakou spolitost se životem a se vším má) každýmu nadělil nějaký dar (talent), aby  člověku napomáhal k tomu poslání, pro který je předurčen. Škoda, že nejde zastavit procest stárnutí a stárnout pomaleji =(, to by se snad všechno stihnout dalo =). Povím vám jeden příběh, který se fakt stal. Moje prababička ( bohužel mrtvá) viděla mího tátu už jako malého chlapečka. Každý den se modlila,aby si jednou vzal mou maminku babičinu vnučku. A víte co je na tom nejlepší, ono se to fakt stalo =). Ptala jsem se mámi, jestli to takhle doopravdy bylo a bylo!. Kdo jiný dělá zázraky, proč mnoho lidí přežije, smrtící katastrofi a jiní co stáli hned u toho člověka, kterému se to stalo zemřou ?. Štěstí , Ano to od Boha! MYslím si, že nějaká vyší bytost (pro mě Bůh, jelikož jsem křesťan) za tím stojí. Bible, kniha ve které jsou příběhy božího syna, je zakládaná na pravdě. Když i hostorie má pravdivé knihy, tak proč né bible ?... Každý kdo píše nějaký příběh, vkládá tam kousek reality, ať už v myšlení (úvahy), tak i v nadpřirozených věcech =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peliculia* Peliculia* | Web | 11. července 2010 v 21:48 | Reagovat

Já tedy v boha nevěřím, ale rozhodně věřím v něco mezi nebem a zemí v něco co ovládá nás všechny naše bezbrané duše jsme jen loutky , které si myslí, že mohou změnit svět přitom to má v malíku úplně někdo jiný !!! A ve svém osudu máme předepsáno kdy se stane tohle a kdy tamto. Já osobně se stáří ani smrti nebojím. Například na stáří se vyloženě těším!! nemusí být nutně tím nejhorším co nás v životě čeká stejně tak smrt!! Mluvím z vlastní zkušenosti. Měla jsme praxi v důchoďáku a tak štastné lidi okolo sebe jsme ještě neměla!! A věř, že smrt rozhodně není to nejhorší co nás v životě potká!! =o) A tak vypusť tyhle myšlenky ty řeš až budeš v menopauze!! UŽÍÍVEJ SI MLÁDÍ!! =O)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama