Smíšené pocity, sny a Milošova oslava

1. července 2010 v 18:51 | -WeUn- |  Můj svět
Začínají prázky a s tím i new změny, tak doufám, že si je pořádně užiju a podká mě nějaké dobrodrůžo nebo i pěkný chalan. Chtěla bych si uděla pořádek v životě, jak to říct v myšlení i v duši  a v tom mi právě pomáhá blog.cz. Píšu už sem přes rok. Dokaždého článku vkládám všechno co bych chtěla světu, spíše blogařům zdělit i do příběhu, který zrovna píšu se skládá z mýho života  z mých představ, která bych chtěla prožít. Ten ko mě zná nebo alespoň tuší jaké jsem, pozná jaké pasáže v příběhu jsou můj osobní život =).Nedokázala bych tenhle blog zrušit, jelikož si nepíšu deník, tak mé zpomínky a zážitky mám sepsány v diary. Kdyby mi někdo tenhle blog smazal, či skopíroval, tak bych byla pekelně naštvaná to platí i pro fb. Na něm sem skoro taky už závislá, mám tam všechno (teda skoro). Většina jsou fotky. Jsem přidaná do skupin a stránek, které mají něco se mnou společného =). A co bych chtěla podniknout o prázky ? No určitě, až se mi zahojí ta má popálená kůže, půjdu na koupo, ale radši bych šla někam ven do parku nebo na nějakou super párty. Zatím na těch co jsem byla, nebyli nic moc - nuda, ale přesto bych chtěla udělat někomu nějakou párty, klidně i narozeninovou. Jsem typ člověka co rád dělá ostaní mi šťastý. Nejvíc jsem ráda, když se mi někdo s něčím svěří a můžu pomoc, o to víc mě těší, když mu má rada pomůže. Dneska sem měla začít svůj hubnoucí den, ale to spálený mi to pokazilo =(. Totiž, my jsme se s bráchou na zahradě domluvili, že začneme o prázkách každý den (kromě soboty a neděle) běhat a právě dneska sme měli začít no nic, tak až v pondělí ;). Snad to uběhnu :D a nebudou tam po ránu nějací fetáci, ba dokone i úchyláci =X. Zítra totiž jedem do toho Prágu nakupovat, nejspíš pojedeme na OC Letňany, protože na jejich web.strákách měli nejlepší seznam obchodů :D Zjistila jsem čas, kdy bych měla chodit na blog :D,. Protože nejlepší články, které jsem napsala jsou pod vlivem dobré nálady a tu mám jen ráno po hezkém snu a spaní nebo po filmu, či inspirující hudbě. Jaký je váš lék na trápení ? Já se se svým trápení ( většina z toho jsou blbosti, ale dokne se vás to) nikomu nesvěřuju,myslím si, že by se mi vysmáli, spíše by nic neříkali, nesjpíš by jejich odpověď zněla (jako vždy) hmmm... Tvrdím to proto, že už takovou skušenost mám. Názor na ostatní si nechávám pro sebe, aby nevznikli hádky. Jaký je vlastně můj lék na trápění a zárověň ispirace ?, film a hudba. Vážně, pomáhá mi to =).

Milošova oslava
Nevím jestli jsem sem psala článek o Milošově oslavě, která byla minulí pátek. Grilovalo se tam, dostala jsem ohřátej hermelín na grilu :D NJn, milošův táta neumí grilovat hermelín :D.K věci - byla tam jedna holka, konečně jsem poznala jak se chová namyšlený a arogantní člověk. DOSLOVA! to její chování mě dostávalo :D Musela jsem se smát a vždycky, když se na mě koukla a zeptala se proč se směju, musela jsem jí odvětit, že jsem si na něco vzpoměla :D. Na každou mojí otázku, či jen promluvení odpověděla arogantně a s hihňáním. V půli akce byla v pohodě, to jsme si povídali na houpačce sami dvě,ale jakmile tam ke konci přišli kluci byla zase ta holka, jako na začátku =X. Na druhou stranu jsem byla ráda, že jsem tam vlastně šla. Moje kámoška (kterou jsem dříve pokládala za trochu namyšlenou) z ní po pár sleničkách s vínem a colou spadla maska a byla sama sebou. Víte, většinou, když se někdo opije dělá věci, Upřímné věci, které by nikdy nedělal, ani neřek. K věci, řekla mi a mí kámošce, že nás má ze všech nejradši. I když mě nikam moc nezvou a netráví se mnou čas, uvědomila jsem si že tyhle dvě holky mám ráda a oni mě taky =). Byla jsem happy + ještě jedna kámoška která tam byla, mě udělala šťastnou, byla jsem ráda, když mi řekla že jsem fakt hodná a že je ráda, že mi může věřit. Tyhle 3 holky jsou fakt kámošky,ale né takové se kterýma bych trávila den od rána do večera mylím tim, že bych o nich neřekla, že jsou ty best friends (  já mám vždycky na různé věci a pojci i city jiný názor, ale to jste si nejspíš u úvahách všimli ;)), ale mám je fakt ráda a to je hlavní =) 

Co nemám ?... =(
→ Nejlepšího přítele
→ Kluka
(nejlépe best friend a můj kluk v jednom)
→ ty správní lidi na moje střeštěný nápady =)
→ dobrodrůžo
→ můj vlastní pokojíček nebo aspoň bodle mě zařízený =) (No Sice ho mám s bráchou, ale chtěl by oživit, spíše celkově změnit)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 YummY PakoO→ YouR Af$$ ♥ YummY PakoO→ YouR Af$$ ♥ | Web | 2. července 2010 v 8:22 | Reagovat

taký ráda dělám oslavy =] jinak s tím běháním nejste sami já chodím už od května =D páč se tak "snažím" zhubnout =D jinak nejsí náhodou na xteenu? =D

2 LusS!^^ LusS!^^ | Web | 2. července 2010 v 9:14 | Reagovat

Mám podobný situace,včera jsem s mamkou jela na koupák a moje kámošky šly ven samy..A večer jsme šly na brusle..Ale ony se většinou bavily mezi sebou,co se ten den stalo apod. a když já si opravovala brusle,smály se na sebe..Takže bestak mi .. Připadám si fakt poslední dobou odkopnutá =/ Protože ony ,jedna další kámoška která je na táboře a něco málo pár lidí a to je všechno,to jsou mí kámoši.. A ven chodím jenom s těma dvěma a s Bárou(na táboře..xD) =//

3 Elevanse Elevanse | Web | 6. července 2010 v 10:15 | Reagovat

Také bych svůj blog nikdy vživotě nezrušila. Protože na něm mám skoro už celý rok svoje prožitky, deník a všechno co má se mnou něco společného. =) A kolik je tvýmu bráchovi? Já když mám nějaké trápení, tak mám léků několik. Rozhodně nikomu své přání neřikám. Zrekapituluju si všechno co způsobilo mé trable sama pro sebe a řeknu si, že se nemá cenu tím trápit. Když už i přesto padám do hlubokých depresí, tak si pouštim hudbu, anebo si povídám s pakáty. Nemysli si, že jsem blázen, ale ono to fakt zabírá =)

4 Elevanse Elevanse | Web | 6. července 2010 v 10:18 | Reagovat

No vidíííš, tak to je fajn, že jsou v pohodě =) Takový kámošky ti fakt závidím. A můžu potvrdit tvé tvrzení, že po pár skleničkách vína je člověk upřímnější =) S tím naprosto souhlasím =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama