Slavení tetínýho svátku a prase a stanování :D

24. července 2010 v 15:20 | -WeUn- |  Můj svět
TeĎ jsem momentálně u tety, strejdy a babičky v brodech ( kousek od Podbořan). Cestou, jsme se zastavili v deichmanu v Žatci a koupila jsme si šedý boty do špičky na mírném potpatktu a s kamínkama. Vyplatili se a jsou hezký, jen v tom mám divnou nahu :D, ale tak z 549,- zlevňěno na 149,- :P... Ještě jsme šli do Tesca koupit polar, a nějaký pytle brambůrků. Pak už směr brody. Byli tam setřenky a bratránek. Na ohni se dělalo prase. Nějak nás to už nebavilo a v krásným dvoře byl minirockfest, šli jsme tam pěšky :D:D Kecali sme a jelikož sme ze stejný krve, tak máme takový ty vtipný keci :D:D Tak jsem si smíchem zpevnila i břišní svalstvo :D:D... Potkala jsem hezkýho a bhatýho kluka :P :D.. mmm :*... Akce se konala na koupališti, ještě nezačala a sestřenka jen:,, Hmm tak zas můžeme jít" a já:,, Tak se aspoň pojďte na chvíli kouknout dovnitř". Stejnak sme šli zase zpátky "dom".... Ale ona v půli cesty:,, Tak se tam půjdeme kouknout ne ?".. Já:,, Cože, dyť si tam nechtěla" :D... Brátránek nás hlídal na kole :D... Hej takový haldy po cestě zpátky..Setřenka:,, Tak pojď poběžíme ne ?" Já:,, Cože si se zpláznila a kalhoty mi upadnou hned po prvnim kroku :D" TAk běžela sama k značce: Krásný dvůr :D:D... Paks e zastavila a čekala na nás.. A její brácha ( bratránek):,, Proč si neběžela až ke značne brody ?" Ona:,, Tam je to nějaký tmavý a nevidím, a jsou tam nejpíš prasata :D" On:,, Jo jásně prasata"... Ona na něj: Já taky vidím jedno hnusný velký prasa" a já dodatek: na kole :D"... ona na ní:,, JOa kdes prosimtě tady vzala zrcadlo :D:D" Celou cestu sem se tomu smála. Zastavil nám jeden chlap, trochu přičmouhlej a jestli necheme svíst :D... Další výbuch smíchu :D, Nějakej úchyl ne ?. :D... Došli jsme zpět, po cestě jsem si zpívala a tancovala :D a když sme byli u konci, zrovna ta akce začala :D Já myslela, že se poseru :D, my deme takovou dálku cca: 2km :D a ona hudba začne hrát po hodině :X.. Už jsem byla unavená a bolela mě hlava, snědla jsem dort a ša jsem spát, do stanu :X, no měla nás tam spát 5dětí. Setřenka, řekla, že už tam nani místo a že se nebude mačkat :D, rána jsem tu noc dospávala v obývýku :D...Šíleně mě boleli záda :X...  
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LusS!^^ LusS!^^ | Web | 24. července 2010 v 19:00 | Reagovat

jéj,pěkný zážitek. .:D Na blogu rozlučka tak se stav :)

2 Elevanse Elevanse | Web | 25. července 2010 v 12:37 | Reagovat

Jo Deichman! Ten máme u nás ve městě taky! Poslední dobou už boty jinde nekupuju. Taková sleva! To bych taky hned brala :DD Tak takový záchvaty smíchu přímo miluju... A hlavně je já sama způsobuju. :D Kolikrát mi kámošky řikaj, ať už nic neřikám, nebo se uchechtaj k smrti :DD Zábava prostě musí bejt :D A navíc si tak aspoň procvičíš břišní svaly :D Nj, smích je zdravý :)

3 Elevanse Elevanse | Web | 25. července 2010 v 13:39 | Reagovat

Nene, my bydlíme ve vesnici. Psala jsem že u nás ve městě je Deichman - myslela jsem to tak, že jako ve městě kousek odsud :) Promin, špatně jsem se vyjádřila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama