Ááá Blog přesáhl 3000

17. května 2010 v 22:27 | -WeUn- |  Můj svět
TAk to jsme Happy. Moc děkuju, přesto, že jsem moc nechodím můj blog přesáhl 3000 náštěvníků. Dokážete si představit, že mě tu naštívilo 3000 blogařů ?... Wow.. A kdo je mím stálím náštěvníkem? Asi bych k tomuhle článku měla napsat nějaké novinky. Jo vždycky si napíšu mé sny a věci, který bych chtěla uskutečnit. Půlku zapomenu, pak se mi už ani nechce a k těm ostatním potřebuju nějaké lidi =(.. Njn,ale zkusim něco z těch věcí udělat =). Vždycky, když jedu od nějakého příbuzného a jedeme autem domů, napadají mě různé věci, který bych mohla udělat na blogu, přidat do rubrik atd... =). Jenže opakuju si to pořád dokola a pak na to zapomenu. SAKRA ! =X.. TAk těť si to zkusím všechno napsat a postupně to sem přidávat ..

NOVINKY TÝKAJÍCÍ SE BLOGU

Můj příběh by měl mít celkem 9 kapitol ( ty by měli být rozděleny popřípadě na jednotlivé části)
1 Konkurz
2 Můj dřívější každodení život
3 Piknik
4 Sportovní Aktivistka
5 Nákupy a změny Imige 
6 Narozeninová Párty
7 Hádky a trable
8 Konečně se daří
9 Schrnutí
(10 doslov)
- no tak kolem těchto slov (frází) by se to mělo točit, tak se máte na co těšit, zítra snad napíšu 3 kapitolu piknik =) Možná to takhle popořadě nepůjde, ale kapitoli by se měly těchto slov týkat ;)

Nová rubrika do About Me =).. Nevím zatím název, nepomůžete mi ho vybra ?.. =) Mělo by to být zaměřený na různý věci o mě. Zatím tam mám v plánu dát článek - Tohle Miluju, Moje sny, přesunu tam článek - Nesnáším. Tak by jste mě mohli poznat nejen po té fotogenické :D:D, ale i po té písemné stránce.

Zavedu Náštěvník blogu - to je něco jako Affs, akorát to není poviné. Může si blog naštěvovat jak chce, nemusí přidávat komenty. Stačí jen když se zapíše do Náštěvní knihy, že se stává náštěvníkem, já tak budu vědět, kdo všechno sem bude pravidelně chodit =). Ještě k tomu udělám anketu.

Jinak vše zůstává ↓↓↓↓↓

Každej měsíc TŘÍDĚNÍ AFFS
(pro dnešní měsíc to vynechám)
Každej měsíc nové DESS
 (Music)
Každej měsíc nové BLESKOWKA
(ta se ještě uvidí =)...)
Každej den minimálně ČLÁNEK 1
(zůstává)
2 × do měsíce ŘETĚZÁČEK
(musím vymyslet =), budu se inspirovat vašemi blogy, samosebou dám tam svoje nápady =)..)
3 × týdně oběh AFFS
( zůstává, asi snížím na 2× =(...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elevanse // SB Elevanse // SB | Web | 19. května 2010 v 16:08 | Reagovat

Jé, tak to už se těším na novinky :) Jinak gratuluji ke 3000 návštěvníkům. Je vidět, že tvůj blog už je aspoň trošku známý! :) Mně teď zrovna nedávno přesáhl 2000 :) Jsem taky happy :) Koonečněě :)Hned jsi jdu přečíst další kapitolku :) Už se naa ní moooc těšim :) No já bych to nazvala nějak třeba: "Especially me" nebo "my heart" nebo "only me". :) Jinak pěkné plány :) Nechám se tebou trošičku inspirovat, jestli nevadí :) -> seřadím a pojmenuji svoji povídku :) aby to bylo trošku přehledný, protože teď v tom mám docela maglajs :D A na blog jsem taky napsala co tenhle týden ještě napíšu za články :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama