Květen 2010

Hodnocení FOR Wiksi3

27. května 2010 v 18:22 | -WeUn- |  Hodnocení Blogů
Blog:  TU

Název blogu ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
přezdívka ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Doplňky blogu: Pixelky ikonka.. Nejsou

Menu ♥♥♥/♥♥♥♥♥
Záhlavko není
Celkový dess ♥♥♥/♥♥♥♥♥
Barvy - Sladění ♥♥♥/♥♥♥♥♥

Rubriky ♥♥♥/♥♥♥♥♥
Články ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Návštěvnost ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Soutěže ♥♥♥♥/♥♥♥♥♥


Můj dojem ♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Celková známka 2
Celkem ♥: 39/50

Koment:
 Název blogu, přezdívka články - perfekt a okraje stránky super. Chtělo by to oživit ,ale dess celkově =) a udělat rozcestníky, přidat třeba alespoň ikonku. To jsou spíše, ale už takové vzhledové věci. Zkus vymyslet, nějakou originální hru, než jsou jen bleskowky ;)

Monday =P

24. května 2010 v 18:10 | -WeUn- |  Můj svět
Dneska celkem nuda smile #981.... Teda, až vám popíšu poslední hodinu dílny, tak to nuda nebyla smile #122... Tak na začátek, konečně jsem šla do školy . Vim sem divná , když píšu konečně, ale kdyby ste byli nemocní 20 dní  a doma ste jen po probuzení museli uklízet atd Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/46A601F1EB19DBE3B4010000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby., byli byste šťastný, že dete do školy ...Sem docela naučená . Dneska sme psali ze zemáku a dějáku smile #764, pokud ste chtěli , učitelka si tu známku mohla zapsat 2pqqdtz.gif image by Lowinka, pokud ne, tak ji nezapisovala ., což je super.Pixels Včera jsem byla na zahradě , učila sem sethblinkinglightbulb.gif image by Salisko a opalovala !1076! , ale asi mám jednu ruku opálenější (tmavší) než tu druhou ...Psal mi Šťoury Hvězdička *4833*,ale já neměla u sebe mobil smile #1295, takže ven půjdeme asi v tejdnu smile #723. Karča dneska měla narozky Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/71/1271.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby., tak sem jí popřála a dala jí pusu kiss.gif image by Lowinka. Maky by se měla dát dohromady s Honzíkem z 9.A , ale nějak se pošťuchujou a nemůžou se dohodnout jestli jo nebo ne !1107!.. Ještě, že mě  a je neznáte osobně , páč by bylo nesrozumitelný psát pořád on a ona a dávat jim jiný jména ...smile #984.NA první hodinu zemák, sem si zkuzila sednout k Verče i_0670.gif image by Salisko, páč musíme skoro na všechny předměty sedět podle zasedáku na ČJ a to sedím s Kubou :piiinkie:. Dráža2m2esdl.gif image by Lowinka ( učitelka na zemák a děják 906) nám řekla, že jestli si sedneme jinak než podle toho zasedáku dá poznámku 1350.Vůbec jí nebylo divný , že tam nesedim a že místo mě tam sedí klemešsmile #582 ( nejzlobivější kluk ze střídy a snad i na škole smile #785 ). To je snad všechno k tomu nudnějšímu dnu !658!.. Jestli chcete popsat i přestávky smile #499.. Tak sedím v lavici , ostatní jsou buď u deváťáku nebo prouzdají po chobě dancing. Jo, náš Honza a zároveň soused přes chodbuHopsající králíček *2076* ( jeho byt je na proti mému smile #1358) , mě vůbec nenechal najíst . Pořád mi tim debilním pravítkem šťouchal do rohlíku smile #511...Teď k těm dílnám smile #1300... Tak kluci stloukávali dohromdi, krmení pro zvířata  a já s Ájou jsme si dělali meče !811!, teda zatím jsme u obrušování 923... Kluci napsali na jedno prkno dřeva :,, POMOZTE" a dali to k oknu ..Většinou šli okolo naší školy lidi z našeho paneláku smile #758, kluci vždycky zaklepali a oni četliten hezkej nápis ... Kdyby šli okolo fízlové, náš Brambásek (učitel) by z toho měl velkej průšvich .. Já sem na druhou stranu toho prkna napsala Zvlášťka smile #1358, protže jsme fakt jak nějakej ústav . Pořád sem se držela dál od Miloše ( né moc hezkej kluk 1378, navíc malej), kterej mi pořád sahal na zadek *1582* a objímal zatím co Kuba (společník na ČJ, ten už je hezkej smile #1089, asi jedinej ze třídy thwow.gif image by Salisko) mi mezi nohy dával klacky ...

Tak snad ste se zasmáli =)... já jdu ještě na fb a pak v 19:00 REBELDE, umejt a spát. Což mi tyhle povinosti připomínaj, že mám hlad. Chystám článek do rubriky Jak to vidím "JÁ" - Štěstí, aby ste věděli čeho se to bude týkat =P. Doufám, že zítra z ničeho psát nebudem, sice sem si to všechno zopákla, ale stejně ... Tak páško

DIPLOMKY za Květnovou bleskowku

24. května 2010 v 17:04 | -WeUn- |  Diplomy 4U
Tak to jste mě potěšili, že ste se přihlásili, bez toho anižbych musela obíhat ;).. Děkuju, tak snad se vám diplomky budou líbit, alespoň trošku. Není to nic extra, ale aspoň něco ;)... Jsem ráda, že ste skoro všichni chtěli ten společnej :-*... Sice menší práce, ale můžu se více nahledat a vybrat ten nejhezčí obrázek, než u jednotlivců =)


Květnová bleskowka

20. května 2010 v 18:40 | -WeUn- |  BleSko[W]ky =*
Rozhodla jsem se k bleskowkám dávat společný diplom, protože bleskowky dělám 1 za měsíc a většinou na dané téma, či událost, která se v měsíci naskytne, proto jsou i otázky na to téma zaměřené. K tomu tématu by se vždycky hodil nějakej obrázek, ale jestli nechcete můžu dávat jednotlivé diplomky jak chcete. Kdo se chce zapojit, tak vyplňte

1♫ Nick
2♫ web
3♫ chceš společný diplom nebo jednotlivý (napiš co by na něm mělo být) 
-----------------------------------------
4♫ Jak si prožil/a 1 máj ?...
5♫ Uschla si  nebo tě někdo políbil ?...
6♫ Jak se ti daří ve škole ?...
7♫ Víš co ti tak průměrně vychází ?...
8♫ Máš nějaké plány na prázky ?...

Chudo krevná =X

20. května 2010 v 18:32 | -WeUn- |  Můj svět
Jo, jak už říká název článku, jsem hmm.gif image by Salisko. Včera jsem totiž byla u doktora, aby mě skontroloval jestli jsem v pohodě . Šla jsem s tátou a museli jsme vzít ještěi moč (ta byla naštěstí negativní). Jak mi minulou středu brali krev 2m2esdl.gif image by Lowinka, tak včera tam byli výsledky thblackandwhiteenvelopewithpinkhear.gif image by Salisko a prej sem chudo krevná smile #1326
. Mám málo červených krvinek ( nedostatek železa), takže až doberu anitibiotika  mám začít brát vitamíny na železo . Sranda je na tom ta , že jak jsem tam byla minulou středu a brali mi krev, tak já na sestřičku :,, Proč je ta krev tak rudá ?" Ona:,, To je dobře, to znamená že máš dostatek železa" ... Dobrý ne smile #122smile #785.... Ještě něco musím napsat .. ten počítač mě už sere.. doslova Normálně se sám od sebe zapíná a vypíná , resetuje a hodinu trvá než na něj můžu plně pracovata. Takže, když potřebuju napsat článek a už ho mám hotovej a je dlouhej jak jedna kapitola mého příběhu, se to  najednou recne , musím to psát znova a to fakt nasere, když se to pak recne ještě 2×.. Zítra se začnu učit na předměty .. a pak se ve škole budu vymlouva, že nemám výpisky !1107!, takže nemůžu psát  a daj mi to jen na zkouškusmile #764.. Dobrý ne ?.. a když z tý zkušební dostanu třeba 2 bo 3 můžu si to pak napsat ještě jednou , ten samej  Ha ha.. Pro dnešek asi vše , zkusim vymyslet bleskowku , tak se pls zapojte  ju a byl by společnej diplom newa .. asi na ty bleskowky budu dávat společnej newím smile #499.. jak chcete vy ..

"Chci Být Stár" Piknik

19. května 2010 v 14:24 | -WeUn- |  ''Chi Být Stár''
Název: ''Chi Být Stár''
Kapitola: Piknik

Základní údaja + Vzhled, charakter // ŘetězáQ

18. května 2010 v 18:10 | -WeUn- |  Dotazníky
Jméno: Werů

* Přezdívky: -WeUn- (Blogová), Lipy a jinak odvozené z jména ;)
* Pohlaví: ♀
* Narozeniny: 14.6
* Znak zvěrokruhu: blíženec
* Místo narození: Žatec
* Město: Louny
* Škola:
* Třída: 8.A
* Funkce:Student

Ideální Partner ?.. :D // Řetězáček

18. května 2010 v 17:56 | -WeUn- |  Dotazníky
* Barva vlasů: Spíš hezkej stylovej střih =P
* Délka vlasů: tak k uším
* Barva očí: jedno
* Výška:kolem 180-190 cm
* Roztomilý nebo sexy: něco mezi ím
* Hloupý nebo ošklivý: ani jedno
* Líbat nebo dívat:Oboje
* Objímat nebo líbat: oboje
* Oblečení : mít sůj vlastní styl, ale né zas jak bezďák :D

Hravý nebo vážný: něco mezi tím
Romantický nebo přirozený: něco mezi tím
Tlustý nebo hubený: trochu korba =P
Něžný nebo vášnivý: něco mezi tím
Přelétavý nebo snadno se vázající: newím
Zábavný nebo nudný:Zábavný
"Dělač problémů" nebo "Pan Tichý": něco mezi tím ;)

Náštěvní Kniha - Stálí náštěvnící mého blogu =)

18. května 2010 v 16:50 | -WeUn-
Nevím jestli to má někdo na blogu, ale neni to jako takový. Vysvětlím. Náštěvní kniha je takový seznam, váš komentář pod tím to článkem ( do této knihy) je podpis, že se stáváte mím stálým náštěvníkem blogu. Ale to neznamená, že se podepíšete a už nepřijdet právě naopak. Budete sem chodit jak chcete, psát komenty kdy chcete. Je to podebné affs, akorát, že s affs komunikuji ( když napíšete svůj názor na článek, určitě vám odepíšu =))  a mají pravidla. Tohle pravidla nemá, akorát hlásnete v anketě pod tímto článkem a podepíšete se.  Doufám, že jste to snad pochopili =) 

Vyplňte údaj,který potvrzuje, že jste mím náštěvníkem blogu. Upozorňuji pokud, už nemáte v plánu se sem vrace nepodepisujte se. Tohle je jen pro ty, kteří jsem budou chodit. Tyhlety lidičky, co se podepíšou mazat nebudu, ale pokud budou nadávat či něco podobného bloknu!
Psaní komentů neni poviné !

1♫ Nick
2♫ web

Jestli je něco nejasné, ptejte se =). Komenty nevstahující se k článku MAŽU!!!

Hodnocení FOR Hakky

18. května 2010 v 16:36 | -WeUn- |  Hodnocení Blogů
Blog:CliCk

Název blogu ♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
přezdívka ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Doplňky blogu: Pixelky, ikonka.. ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥

Menu ♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Záhlavko ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Celkový dess ♥♥♥/♥♥♥♥♥
Barvy - Sladění ♥♥♥♥/♥♥♥♥♥

Rubriky ♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Články ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Návštěvnost ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Soutěže 0/♥♥♥♥♥


Můj dojem ♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Celková známka 1-

Celkem ♥: 48/55

Koment:
Máš moc zajímavý blog, originální. Ten dess je trochu  tmavší, ale máš zajímavý záhlávko ;)... Sice moc tomu rozdělení rubrik nerozumím a nevyznám se v těch názvech, ale máš zajímavý blog a rubrika vaše apokalypsa mě zaujala =). Ještě, soutěže jsem nenašla, tak jsem to nepočítala. 

č.♫ 13 Music {CrazZy =P}

18. května 2010 v 16:26 | -WeUn- |  ♥DesSy♥

+ IKONKA

+ MUSIC PIXELS

Hodnocení FOR NiCcOoLKa

17. května 2010 v 22:49 | -WeUn- |  Hodnocení Blogů
Blog:CliCk

Název blogu ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
přezdívka ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Doplňky blogu: Pixelky ikonka.. ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥

Menu ♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Záhlavko ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Celkový dess ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Barvy - Sladění ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥

Rubriky ♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Články ♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Návštěvnost 0/♥♥♥♥♥
Soutěže ♥♥♥/♥♥♥♥♥


Můj dojem ♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Celková známka 1-
Celkem ♥ : 49 /55

KomentS:
Máš to menu asi blbě nastavený, je to droboulinký, musela jsem si tu stránku 3× zvětšit =(, u těch soutěží jsme nepochopila to potm, v,b,c ?... Rubriky jsou celkem cajk , možná by to mohlo být víc origoš ;).. Dala bych to do rozcestníků -  takhle jak to máš, akorát Celebrity (click - a teď to co pod tím máš vypsaný) chápeš ?.. Jen rada ;)... Jinak to máš moc pěkný, na to že jsi teprve začala =).. Hodnocení blogu jsi ale nech od ostatních, až bude víc tvůj blog rozjetý. Takhle nemůžu moc hodnotit články =(. Nehodnotila jsme náštvěnost ;)

Ááá Blog přesáhl 3000

17. května 2010 v 22:27 | -WeUn- |  Můj svět
TAk to jsme Happy. Moc děkuju, přesto, že jsem moc nechodím můj blog přesáhl 3000 náštěvníků. Dokážete si představit, že mě tu naštívilo 3000 blogařů ?... Wow.. A kdo je mím stálím náštěvníkem? Asi bych k tomuhle článku měla napsat nějaké novinky. Jo vždycky si napíšu mé sny a věci, který bych chtěla uskutečnit. Půlku zapomenu, pak se mi už ani nechce a k těm ostatním potřebuju nějaké lidi =(.. Njn,ale zkusim něco z těch věcí udělat =). Vždycky, když jedu od nějakého příbuzného a jedeme autem domů, napadají mě různé věci, který bych mohla udělat na blogu, přidat do rubrik atd... =). Jenže opakuju si to pořád dokola a pak na to zapomenu. SAKRA ! =X.. TAk těť si to zkusím všechno napsat a postupně to sem přidávat ..

Sweet Mouth

17. května 2010 v 22:18 | -WeUn- |  Photography
Jo tak moje oka a moje pusa :-*...*Star Line*

17. května 2010 v 22:16 | -WeUn- |  My face
Jo tak to je to tričko, který jsme vyhráli za celotáborovou hru :D Moc se mi nelíbí, ale aspoň na
 doma :D :D. Nečekejte žádný profi fotky, jo zas sem jich dám hodně. No a , kdo chce ať klikne na celý článek a zasměje se, kdo nece jukněte jen na tu první fotku ;)