Naše povaha ?..

3. dubna 2010 v 13:40 | -WeUn- |  Jak to vidím *JÁ*
Když sem se tak nad tím zamýšlela, je to docela důležité téma. Když o občanku vyplňujeme různé dotazník, pořád  se nám tam objevují ať vyplníme naše silné a slabé stránky, naši povahu. Já vždycky nevím co tam mám napsat, ptám se vždycky kámošek a každá mi odpový skoro něco jinýho. Víte proč ?.. Nedávno kámoška měla status nesnáším falešné kamarády, ona sama je taky falešným kamrádem, když se to tak veme. Baví se s tou holčinou,jako mi všichni, ale něco jí na ní vadí její chování a to nám pak vzdělujje, takže tak trochu pomlouvání. Já sama tomu říkám víměna názorů na danou osobu :D.. Když je s ní chová se jinak a hlavně k nám. A když s náma stežuje si na ní. Mě když něco vadí řeknu to do očí. Ale teť už ne, nemůžu, protože by to dopadlo jako posledně velkou hádkou u které jsem se na konec stejnak musela omluvit já i když sem nic zlého neudělala =(. Moje kámošky nezajímá co si o nich kdo myslí, ale pak se nemůžete divit, když vás někdo pomlouvá (nemyslím vzhled) a vy ste z toho nešťastní. U té kámošky nikdy nevím, jak na to její chování mám reagovat. Připadámi v tu chvíli namyšlená. Namyšlené dívčiny, se schovávají za své tuny make-upu a za to jejich chování, přitom ve skutečnosti jsou jiné. Rbelky zs za své drzé chování atd.. V tuhle dobu je težké být sám sebou. S každým chceme vycházet a s každým chceme být v dobrém. Nejhorší je to právě v tohle období puberty :D Alei v dospělosti je to stejné, samé předstvářky, aby jsme si udrželi práci, vztah... Vážne celý život poznáváme sami sebe, ale přitom nevíme kde začít. Jsme venku, ve škole s kamarády a předtvařujem se, aby sme neřekli něco špatně a hned naše kamarádství nezkončilo. Už si nemáme s kamarádkama co povídat, protože si dáváme pozor na to co řeknem, co uděláme. Kdy se snažíme o legraci, hned si mezi sebou řeknou, že se chováte jak malý dítě BLBOST! Každý chce aby jsme se nestralali do jeho problémů, hlavně že on/ona může, přitom chceme jen pomoc. Někdy je dobré vyslechnout si něčí názor na tu věc, i když si sami myslíte, že ten kdo si to neprožil nepochopí. Právě naopak, třeba i víc než vy... Řekněte svůj názor a každý vás odsoudí, místo toho aby zareagoval svým názorem, každý si stěžuje, ale aby držel za jedno a pomohl to zas ne. Nikdo si nečte tyto články, protože si řekne blbost. Další si řekne áá tady někdo dělá ze sebe chytrého.. Vidíte napíšete svůj názor a odsoudí. Hlavně že články o Hanně montaně jsou fakt zábavný.

Má vůbec dnešní mládež svůj názor ?.. Všichni ze sebe dělají hrdinu,ale když jde do tuhého zabrzdí. Všem de dneska jen o vzhled, mládež strapňuje naši generaci, kouří, pijou, sexujou a přitom se chtěj jen vychloubata být cool.PAk náký poslanci nemaj vymýšlet nový zákony, jak tomu zabránit a ještě k tomu vymyslí úplnou hovadinu. LOL uvědomte si konečně, že mezi sebou ste sice vrajeři, ale jak se rozejdete domů, tam spitujet své svědomí a litujete. A co takhle,aby i mezi sebou ste byli upřímní, není věčí frajeřina,když ochráníte holku a srandu si užijete bez toho kouření a píchnutí nějaké drogy ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elevanse || SB Elevanse || SB | Web | 3. dubna 2010 v 20:32 | Reagovat

Máš naprostou pravdu! Já když jsem měla na základce kámošky, tak jsem se se všema normálně bavila, bily fajn. Ale časem jak poznali kluky a pro ně "lepší" kamarádky, strašně se změnily. Pak to bylo samí kouření, chlast, kluci, atd. Seběhlo se to docela rychle. Teď jsem na gymplu ale je to úplně stejný. Snažila jsem se se všema navázat kontakt, ale když jsem řekla třeba jenom ahoj, tak na mně koukali jak kdybych spadla z větve. A když už se někdo z nich odhodlá si se mnou povídat, tak jsou to jenom takový kecy, jako že chtějí opsat úkol, atd. Ale když už začnu si povídat o všedních věcech a mít své názory - to už je špatně :( Zkrátka se už najde málo lidí, co chápou názor ostatních. Ale aslespoň někdo =))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama