Láska nebo něco podobného Lásce

9. ledna 2010 v 18:45 | -WeUn- |  Jak to vidím *JÁ*
Netýká se to platoníckých lásek ale oprvadové...

I když jsem ještě s někým nechodila, páč mě moc kluků nezná. Tak to neznamená, že o ní nic nevím. Někteří lidé neměli jěště vůbec žádný vztah a vědí o ní hodně, dokážou se vžít do pocitů druhých. Lidé tuhle věc berou jako samozřejmost prostě je to jen cit, ale tenhle cit je víc než jen to. Kdyby se všichni měli na tomhlectom světě rádi, nebyla by žárlivost, pýcha a další vlastnosti spojené s láskou, třeba války ty by nebyli. Hodně lidí pro lásku udělají cokoliv, zabíjí se, ale tohle není důkaz, důkaz je ten, že dokážete s jednou jedinou osobou žít až do smrti, milovat ji jako nikoho jinýho. Mám kamaráda, teda moc se spolu nebavíme, ale když mi kámoška vyprávěla co udělal, musela sem se s prominutím smát. CHtěl se předávkovat přáškama, protože jeho holka ho miluje, ale vždycky se na párty nebo venku jen tak s klukem vykousne. Sama řekla, že není na vážný vztah i když by chtěla. Sama už se předtím taky pokoušela předávkovat ale vzala si jen 10 tabletek. Je vidět, že oba newí co je to láska, nedokážou ji rozpoznat od toho, že líbí se mi ten kluk/holka, tak je jasný, že ji miluju. Hodně lidí si takhle zpletlo vášeň s láskou. Hodně lidí, takhle umřela, vzalo si životy, nedokázali s tím jít dál, ano lituju je,ale život je plný špatných stránek,ale i dobrých. Vím to, že lidé si to neuvědomí, ale i přesto. Proč si z tokových věcí nevzít radu do života, každý má své období, kdy mu neni nejlíp,ale jednou příde den D a všechno se může obrátit k lepšímu, ale někdo o ten den D příde a to kvůli dítěti ( puberťákovi ), který si ještě neprožil život a nedokázal rozpoznat lásku od líbení =(... Ale někteří lidé se doopravdy zamilovali, ale také zkončili špatně, neměli nikoho než jen lásku, musíte přemýšlet a vše si dobře promyslet než něco učiníte, protože to nezmění jen váš život, ale i životy těch, kteří vás mají rádi =) Vím také, že ty co jsou zamilovaný nechtějí poslouchta takové kecy, ale přece za přečtení a vyslechnutí vašich kamarádu to za váš život , štěstý a dobrou náladu stojí Ne ?...

Láska je hezká věc, ale lidé si jí neumí vážit, tehle můj názor nemusíte číst,ale někomu by mohl pomoci =) Asi si říkáte, že co tady kecám za blbosti když o tom nic nevím =(, zkuste zapřemešlet jestli na tom není něco pravdy =)

Máš ňáký příběh o Lásce, který neskončil dobře ?.. Nebo máš jiný názor na tento článek Napiš, a v příštím článku bude tvůj názor otištěn =)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 ladykyticka ladykyticka | Web | 9. ledna 2010 v 19:43 | Reagovat

ahojky pěkný blog podívej se i na můj pls a neber to jako reklamu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama